Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod a Upozornění!

1. 1. 2010

Úvod

K novým postavám:

Brian Greene – Student školy čar a kouzel v Bradavicích kolej Nebelvír. Velice mladý nadaný čaroděj. Nachází se v šestém ročníku, společně s Harrym Potterem, kterého nezná osobně. Snaží se chránit svou rodinu před veškerým zlem,ale díky nejobávanějšímu smrtijedovi Jokerovi se mu to přestane dařit. Joker s ním má totiž nevyřízené účty.

Justin McFriggan- Student školy čar a kouzel v Bradavicích, kolej Nebelvír. Mladý zato velice odvážný mladík, je v pátém ročníku, velice úzce se přátelí s Harrym Potterem.

Lucius Nachio- Student školy čar a kouzel v Bradavicích, kolej Zmijozel. Žije u svých milovských tet, které nadevše miluje,ale brzy jej opustí a nechají ho bojovat. Žije v Kvikálkově jako Potter,ale nenávidí ho. Rozumí si se Severusem a je přeborník ročníku v lektvarech. Zamilován do Stency.

Stency Snape- Studentka školy čar a kouzel v Bradavicích, kolej Zmijozel. Velice krásná, inteligentní a chladná dívka. Dcera prof. Snapea a smrtijedky Belatrix Lestrangové. S matkou se moc nevídá, je oddána svému Pánovi. Výborná čarodějka v kouzlení v lektvarech. Nejlépe ovládá černou magii. Existuje však možnost,že bude jako Severus?

Joker- Nejobávanější smrtijed Pána Zla, který kdy existoval. Nebojí se smrti, proto je také tak mocný. Používá lidi k tomu, aby se zabily sami navzájem a on shrábl slávu. Nikdo nezná jeho pravé jméno Oliver McPhee, všichni jej znají jako Lorda Voldemorta pod maskou Jokera. Před lety zmizel a bylo méně strachu (pořád,ale hodně). Teď se vrací a prioritou pro něj je vyřídit si účty s Greenem.

 ***Fotky těchto nových lidiček najdete v galerce

Trochu k ději:

Ministerstvo kouzel ještě Voldemort neovládl je tam však tolik infiltrován,že to nebude trvat dlouho.

Bradavice jsou teď nejbezpečnější místo, je to však pravda?

Brumbál koordinuje Fénixův řád tak, aby nemusel odcházet mimo pozemky hradu.

 

!!!Upozornění!!!

Tyto nově přidané postavy nejsou mé vlastní. Charakter i vzhled mají jinde, jen jsem je sem tak říkajíc „zkopíroval“. Mladý Taylor Lautner- Jacob Black (Twlight sága), má jen jeho podobu, charakter je odlišný. Joker (Batman- the Dakr knight) stejný charakter i vzhled, má i stejné jméno Joker (křestní a příjmení je změněno). Lucius Nachio (mladík s rozpitými očními stíny je originální postavou). Justin Bieber (zpěvák) vzhled zůstává,charakter jiný.

Děkuji za pochopení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...=)

(kyselý citronek*, 1. 1. 2010 19:20)

Mno.Ten článek , který si hodnotil(a) je pokračování už předešlého dílu...
(snad-spisovatelcin.blog.cz)

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 96086
Měsíc: 795
Den: 5