Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taneček

23. 5. 2011

Probudila mne hudba. Byla hrozně hlasitě a díky naším reproduktorům se otřásal celý dům. Taneční hudba zněla všemi pokoji. Sáhl jsem na noční stolek a natočil k sobě budík. Pošklebně hlásam 7.41. Posadil jsem se na kraj postele a navlékl si papuče. Přešoupal jsem do koupelny, kde jsem se opláchl a převlékl do šedých tepláků s nápisy a černého trička. Dohrála jedna píseň a spustila se po chvíli další, kterou jsem poznal. Byla to Pink – Funkhouse. Co to, sakra, je?
Vydal jsem pomalů dolů. Celkem jsem se děsil, co uvidím, ale vypadalo to celkem normálně. Nick skotačil v obýváku, tancoval, skákal po pohovce a Ted mu dělal doprovod. Benny byl v kuchyni a tvořil nejspíše snídani.
„Co se to tu děje?“ zavolal jsem na Bennyho, když jsem byl u kuchyňského pultu. Benny se otočil a usmál se. Ted ani Nick mne přes hlasitou hudbu neslyšeli.
„Nick má dneska narozky“ zazářil Benny. „Víš, že péct dort je celkem jednoduché?“
„Ty pečeš dort?“ vyvali jsem oči. Nejen, že zboří dům, ale dokonce vyhoříme.
„Ne, objednal jsem ho“ značně se mi ulevilo. „Ale koukal jsme na recept“

Pink skončila a Nick mě konečně zpozoroval, přeběhl místnost ke mně.
„Já mám dneska narozeniny“ rozzářil se jako sluníčko. „A Benny mi dovolil, abych byl Dj“
„To je skvělé, všechno nejlepší“ obejmu jej.
„Pojď tancovat!“ táhl mě před pohovku. Hodil jsem prosebným pohledem k Bennymu, ten však s úsměvem pokrčil rameny. Z repráků ke mne dolehl Rihannin hlas a Nick začal poskakovat a mávat rukama.

Naštěstí mé utrpení pominulo, když dolů sešel Massimo a připojila se k nám i Bonnie od vedle. Ryan byl venku s Vinnie a Caleb zase venku. Počítal jsem, že má zakázku.
„Nemám pro Nicka dárek“ pověděl jsem Bennymu.
„Ale máš“ utvrzoval mne. „U mě v pokoji“
Myslel dneska vážně na všechno? Co má v plánu?

Udělal snídani, aby se tanečníci posilnili, dokonce i mne donutil sníst kousek. Nick začal dokola pouštět jednu píseň, až mu byl sebrán ovladač.  Rozehrála se pomalá písnička od Enriquea Iglesiase (Don´t forget about me).
„Smím prosit?“ natáhl Benny ruku směrem ke mně.
„Jsme kluci, nebude to divný?“ podíval jsem se na něj.
„Jsme blázni, tak to nebude divný“ ušklíbl se a já se usmál. Nick už pomalu tancoval s Tedem a Massimo s Vinnie. Benny si mě přitáhl k sobě. Ruku mi položil na záda a za druhou mě vzal. Proč mám mít ženskou pozici? Nelíbilo se mi to, ale tanec s ním to spravil. Bylo to fajn. Pustil se mé ruky a přitáhl si mě na hruď. Bylo to strašně zvláštní. Nikdy jsem s klukem netančil.
Písnička skončila a já se od Bennyho odtáhl. Začala hrát další skladba, tentokrát naštěstí rychlá. Benny se dal znovu vaření kuchtění.

Po obědě jsme vyrazili do aqua parku, kde se všichni vyblbli, až na mě. Nemám rád vodu, protože jsem se v ní jako malý utopil, a proto jsem byl vždy u kraje. Nešel jsem na žádnou skluzavku nebo tobogán.
Dobrá nálada nám zůstala, i když jsme přišli zpátky domů, ale ve chvíli, kdy jsme otevřeli dveře, zamrzli jsme na jednom místě.
„Čau, chyběl jsem vám?“ pronesl Marcus stojí pod schodištěm a usmíval se na mne.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

enevedu.blog.cz

(Kacik ... ehm... Kath, 23. 5. 2011 20:54)

Jsme blázni! Tak to nebude divný...

I love you!!!

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt


Statistiky

Online: 1
Celkem: 66337
Měsíc: 362
Den: 5